درباره شرکت سرمایه گذاری ساختمانی مادیران

شرکت سرمایه گذاری ساختمانی مادیران عضو گروه مادیران است و گروه مادیران مشتمل بر شرکتهای سهامی خاص و سهامی عام می باشد که در سازمان بورس و اوراق بهادار تهران درج شده است. شرکت سرمایه گذاری ساختمانی مادیران در سال 1392 تأسیس شد و تاکنون در ایجاد و توسعه چندین پروژه در سراسر ایران موفق بوده است.

این شرکت با خط مشی اخلاق محور به ارائه طراحی و ساخت با کیفیت منحصر به فرد و فاخر و نیز قیمتهای مناسب پرداخته است. همچنین ما به نوبه ی خود رویکرد کاملی برای مدیریت توسعه همه جانبه در این فرآیند در نظر گرفته ایم. منابع انتخاب ما برای ساخت و ساز، زمین هایی با حداکثر ظرفیت بالقوه می باشد و در این راستا با بهره گیری از تخصص طراحان ممتاز و مهندسان زبده از شرکتهای داخلی و بین المللی با تعمیق و تأمل بر تمام جزئیات طرح موردنظر از سبک زندگی تا قابلیت اطمینان بودن آن مورد بررسی قرار می گیرد. تیم مهندسی این شرکت این اطمینان را می دهد که طرحها با کیفیت منحصربه فرد خود اجرا شده و پروژه ها به موقع و در داخل بودجه تامین شده تکمیل می گردند. اعتقاد راسخ این شرکت به اصل مشتری مداری، شفافیت و پاسخگویی، ما را بر آن می دارد تا نه تنها برای تیم مهندسی و ساخت خود، نیز در راستای تامین منافع ساکنین این ساختمانها و جوامعی که آنها بخشی از آن هستند، بالاترین استانداردهای طراحی سازه ای را در نظر بگیریم.

هر یک از پروژه های ما معیار کیفیت را در موقعیت مکانی خود تبیین می کنند. در استان البرز، شهر فردیس، توسعه برجهای دوقلوی سیمرغ به طور فزاینده ای موجب تعیین و ایجاد افزایش قیمت بازار در این منطقه شده است. در منطقه ویژه اقتصادی پیام واقع در استان البرز این شرکت با ساخت کارخانه ای به مساحت 70 هزارمتر مربع رکورد جدیدی در تاریخ ساخت و ساز ایران ثبت کرد. ضمن اینکه در ملارد با پیوستن به شرکت طراحی آلمانی "هادی تهرانی" موفق به احداث یک مجموعه 38 واحدی ویلایی بی نظیر شده که منطقه را به طور چشمگیری تغییر می دهد. هر کدام از این موارد و بسیاری از پروژه های دیگر گواهی روشن برخط مشی استراتژی اخلاق محور این شرکت می باشد.

در نهایت، هر تلاشی که در این مجموعه صرف می شود در محوریت آن مردم قرار داشته و از آنجا که ما همچنان به مالکیت و مدیریت بسیاری از زمین ها و پروژه های ساختمانی توسعه یافته ادامه می دهیم، تعهد ما تا مدت ها پس از گذاشتن آخرین آجر ادامه می یابد.

ارزش های ما
مادیران از بدو شروع همواره معتقد به "انجام كار صحیح" بوده و ارزش ویژه ای به این مهم قائل است. این معیار در تمامی تصمیم گیری ها و عملكردهای مادیران دیده می شود.
مشتری
مداری
اعتماد
متقابل
دانش
مداری
یک
تیم
رفتار
صادقانه
احترام
متقابل
نوآوری
برند مادیران، پشتوانه کیفیت
"برند مادیران، نماد اطمبنان" این شعار مجموعه ای است که سابقه 50 سال تولید موفق در بازار ایران را دارد و حالا قرار است "گروه ساختمانی مادیران" با چنین پشتوانه ای نمادی از کیفیت و اطمینان در صنعت ساختمان ایران باشد، استفاده از متریال درجه یک، رعایت اصول فنی و مهندسی، و توجه ویژه به ارتقای کیفیت زندگی باعث شد برج باغ فردیس در سال 94 در لیست کاندیدا های انتخاب بهترین ساختمان استان البرز قرار بگیرد.